0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
Serie A
Flamengo RJ
۱
۲
Fortaleza CE
Finished
۰۲:۳۰
Vitoria BA
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۰۰
Palmeiras
۳
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۲:۰۰
Criciuma EC
۱
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۲
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۰
Europe
EURO Qualification Women
Iceland (W)
۳
۰
Germany (W)
Finished
۱۹:۴۵
Bosnia and Herzegovina (W)
۰
۰
Portugal (W)
Finished
۲۰:۳۰
England (W)
۲
۱
Ireland (W)
Finished
۲۲:۳۰
France (W)
۲
۱
Sweden (W)
Finished
۲۲:۴۰
Netherlands (W)
۰
۰
Italy (W)
Finished
۲۲:۱۵
Czech Republic (W)
۲
۱
Spain (W)
Finished
۱۹:۳۰
Belgium (W)
۰
۳
Denmark (W)
Finished
۲۱:۳۰
Austria (W)
۳
۱
Poland (W)
Finished
۱۹:۳۰
Finland (W)
۱
۱
Norway (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kosovo (W)
۰
۴
Ukraine (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan (W)
۰
۳
Romania (W)
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands (W)
۲
۱
Montenegro (W)
Finished
۱۹:۱۵
Turkey (W)
۰
۲
Switzerland (W)
Finished
۲۱:۰۰
North Macedonia (W)
۱
۲
Latvia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Croatia (W)
۰
۳
Wales (W)
Finished
۲۱:۴۵
Georgia (W)
۰
۲
Belarus (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia (W)
۰
۲
Scotland (W)
Finished
۲۰:۳۰
Malta (W)
۰
۲
Northern Ireland (W)
Finished
۲۱:۰۰
Serbia (W)
۱
۰
Israel (W)
Finished
۲۱:۳۰
Luxembourg (W)
۱
۱
Estonia (W)
Cancelled
۲۱:۰۰
Cyprus (W)
۱
۲
Lithuania (W)
Finished
۲۰:۳۰
Armenia (W)
۱
۳
Bulgaria (W)
Finished
۱۹:۱۵
Azerbaijan (W)
۰
۵
Hungary (W)
Finished
۱۹:۳۰
Moldova (W)
۰
۵
Slovenia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Greece (W)
۶
۰
Andorra (W)
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ahly Cairo
۳
۲
Pyramids FC
Finished
۲۱:۳۰
Ireland
First Division
Cork City FC
۱
۰
Finn Harps FC
Cancelled
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
۴
۱
Longford Town
Finished
۲۲:۱۵
University College Dublin FC
۱
۱
Treaty United
Finished
۲۲:۱۵
Kerry FC
۳
۳
Bray Wanderers AFC
Finished
۲۲:۱۵
Wexford FC
۳
۰
Cobh Ramblers
Cancelled
۲۲:۱۵
China
Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۰۵
Chengdu Rongcheng FC
۲
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۳۰
Shanghai Port FC
۵
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۵
World
Friendly Club Matches
FC Viktoria Plzen
۳
۳
FC Copenhagen
Finished
۱۷:۳۰
SL Benfica
۵
۰
Farense
Finished
۲۲:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۱۸:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۱
Puskas FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Preston North End FC
۰
۱
Lincoln City
Finished
۱۲:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۰
۱
VfL Bochum
Finished
۲۰:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۴
۰
Diosgyor VTK
Finished
۱۸:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۴
۱
SC Freiburg II
Finished
۱۶:۳۰
Weston-super-Mare FC
۱
۱
Exeter City FC
Finished
۲۲:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۲
۱
Resovia Rzeszow
Cancelled
۱۲:۰۰
Lechia Gdansk
۱
۱
Wisla Plock
Finished
۱۴:۰۰
FC Utrecht
۰
۰
K. Sint-Truidense
Cancelled
۱۶:۳۰
AFC Fylde
۳
۱
Blackpool FC
Finished
۲۱:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۱
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۲:۳۰
DAC Dunajska
۲
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۱:۳۰
Plymouth Argyle FC
۲
۲
Orlando Pirates
Finished
۲۰:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۱
۲
Barnet
Finished
۲۲:۱۵
Stade Caen
۰
۱
FC Nantes
Finished
۱۹:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۴
۰
Mladost Lucani
Finished
۱۲:۰۰
Ascot United
۰
۱
Winchester City
Finished
۲۲:۱۵
Stal Mielec
۵
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۱:۳۰
Go Ahead Eagles
۱
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۱۸:۳۰
SC Bregenz
۰
۱
FV Illertissen
Finished
۱۸:۳۰
FC Schaffhausen
۱
۰
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۲۰:۳۰
Radomiak Radom
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۰۰
FC Twente
۲
۱
FC Nordsjaelland
Cancelled
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw
۱
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۸:۳۰
GKS Jastrzebie
۱
۰
Unia Turza Slaska
Finished
۱۸:۳۰
Lichtenberg 47
۳
۲
Hallescher FC
Cancelled
۲۰:۳۰
Taffs Well
۱
۶
Merthyr Town
Finished
۲۲:۰۰
Dinamo Brest
۲
۰
Avranches
Finished
۱۹:۳۰
Bayern Munich II
۳
۲
SpVgg Unterhaching
Finished
۲۰:۰۰
Peterborough United
۰
۱
AFC Wimbledon
Finished
۲۰:۳۰
FC Wil 1900
۰
۰
SC Cham
Finished
۲۱:۰۰
Matlock Town
۰
۳
Derby County
Cancelled
۲۲:۱۵
NK Slaven Belupo Koprivnica
۲
۲
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۹:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۳
۱
Podbrezova
Cancelled
۱۹:۳۰
SK St Johann
۲
۰
FC Kufstein
Finished
۲۰:۳۰
Preston North End FC
-
-
Lincoln FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Academica de Coimbra
۰
۰
Uniao Leiria
Finished
۱۳:۰۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۰
FC Blau-Weiss Linz
Interrupted
۱۹:۳۰
Floridsdorfer AC
۱
۱
SK Lisen
Finished
۱۹:۳۰
SC Heerenveen
۱
۰
Almere City
Finished
۲۰:۳۰
FC Eintracht Rheine
۱
۰
Sportfreunde Lotte
Finished
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۴
۰
ASK Mochart Koflach
Finished
۲۰:۳۰
FK Dinamo Moscow
۲
۱
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۰۰
SK Sturm Graz II
۴
۲
SR Donaufeld
Finished
۱۹:۳۰
SV Allerheiligen
۴
۵
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۲۰:۳۰
Pajapita
۰
۱
Deportivo Marquense
Finished
۲۱:۳۰
Pardubice
۰
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۹:۳۰
Uhlenhorster SC Paloma
۴
۰
Inter Turkspor Kiel
Finished
۲۱:۰۰
ASV Siegendorf
۴
۰
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۰:۳۰
St. Anna
۲
۰
Ilzer SV
Finished
۲۰:۳۰
KS Ruch Chorzow
۰
۳
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۰۰
SG Union Sandersdorf
۲
۲
Berliner AK 07
Finished
۲۰:۰۰
Voitsberg
۰
۰
Deutschlandsberger SC
Cancelled
۲۰:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۹:۳۰
Furstenfeld
۴
۰
ASK Kohfidisch
Finished
۲۰:۳۰
FC Volendam
۵
۰
VV Noordwijk
Finished
۲۱:۳۰
ND Beltinci
۱
۴
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۳۰
FC Metz
۴
۰
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۹:۳۰
SAK Klagenfurt
۶
۲
ASKO Mittlern
Finished
۲۰:۳۰
Kickers Offenbach
۷
۰
RW Walldorf
Finished
۲۰:۳۰
Miedz Legnica
۲
۱
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۹:۳۰
SV Schwechat
۰
۰
TWL Elektra
Interrupted
۲۰:۰۰
Opatija
۲
۱
Orijent 1919
Finished
۲۰:۰۰
Roda JC Kerkrade
۲
۰
Lierse SK
Finished
۱۵:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894 II
Interrupted
۱۹:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۱
۱
Tatran Presov
Finished
۱۹:۳۰
Wiener SK
۰
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
Interrupted
۲۰:۰۰
St. Veit/Glan
۲
۱
SK St.Andra/Lav
Finished
۲۰:۳۰
Worgl SV
۰
۰
SV Hall
Cancelled
۲۰:۳۰
FK Radnicki Nis
۳
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۰:۳۰
Silkeborg IF
۱
۴
Vendsyssel FF
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow II
۲
۲
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۵:۳۰
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۱
NKP Podhale
Finished
۱۶:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۱
۰
Bansko
Finished
۱۸:۴۵
FC Ingolstadt 04
۳
۱
VfR Mannheim
Finished
۱۹:۰۰
PFC Slavia Sofia
۴
۱
Sportist Svoge
Finished
۱۹:۳۰
OFK Petrovac
۰
۳
Pari NN
Finished
۱۹:۳۰
Ireland
Premier Division
Bohemian FC Dublin
۰
۲
Sligo Rovers FC
Finished
۲۲:۱۵
Galway United
۱
۰
Waterford FC
Finished
۲۲:۱۵
Dundalk FC
۴
۲
Drogheda United
Cancelled
۲۲:۱۵
Peru
Liga 1 - Clasura
Asociacion Deportiva Tarma
۳
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۲۳:۴۵
Union Comercio
۱
۲
Los Chankas CYC
Finished
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Hwaseong FC
۲
۲
Daejeon Korail
Finished
۱۳:۳۰
Chuncheon FC
۰
۳
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Goiano 2
Anapolina
۰
۱
FC Trindade
Finished
۰۲:۳۰
Vietnam
U21 Championship
Tay Ninh U21
۰
۱
Dong Nai U21
Finished
۱۰:۳۰
Quang Nam U21
۱
۱
Dak Lak U21
Finished
۱۰:۰۰
Tien Giang U21
۱
۰
Can Tho U21
Finished
۱۱:۰۰
PVF-CAND U21
۵
۰
Song Lam Nghe An U21
Finished
۱۲:۰۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۲
۰
Dong Thap U21
Finished
۱۳:۳۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۹
۰
Phu Yen U21
Finished
۱۱:۳۰
SHB Da Nang FC U21
۵
۱
Tay Nguyen U21
Cancelled
۱۲:۰۰
Romania
Liga I
AFC Hermannstadt
۰
۰
Universitatea Craiova
Finished
۲۲:۰۰
FC Farul Constanta
۰
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۹:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
۳
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۱:۳۰
Houston Dynamo II
۲
۰
Austin FC II
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Brunswick City
۳
۲
Melbourne Victory 2
Finished
۱۴:۰۰
Langwarrin SC
۴
۲
Bulleen Lions
Finished
۱۳:۰۰
Werribee City
۰
۲
Western United FC NPL
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
1. Deild
IR Reykjavik
۳
۰
UMF Grindavik
Finished
۲۲:۴۵
Argentina
Regional League
CA Chaco For Ever Reserves
۰
۰
Nacional JM Paz
Finished
۲۲:۰۰
Atletico Marquesado
۱
۰
San Martin de San Juan Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Singapore
Premier League
Tanjong Pagar United FC
۲
۱
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۲
۰
University Azzurri FC
Finished
۱۴:۳۰
Darwin Hearts
۲
۱
Garuda FC
Finished
۱۲:۳۰
Mozambique
Mocambola
Black Bulls Maputo
۲
۲
Ferroviario de Lichinga
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Senegal (W)
۱
۰
DR Congo (W)
Cancelled
۲۲:۳۰
Nicaragua (W)
۲
۰
Panama (W)
Finished
۰۴:۳۰
Russia (W)
۰
۳
North Korea (W)
Finished
۲۰:۳۰
Myanmar (W)
۱
۱
India (W)
Finished
۱۳:۰۰
Africa
CECAFA Club Cup
Coastal Union
۰
۲
JKU FC
Finished
۱۳:۳۰
Hay Al Wadi
۲
۱
Dekedaha FC
Finished
۱۶:۳۰
AP Rwandaise FC
۱
۰
Al-Merreikh Juba
Finished
۲۱:۳۰
Villa SC
۳
۱
Singida BS FC
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Copa Chile
Nublense
۵
۱
Deportes Linares
Finished
۰۲:۳۰
Palestino Santiago
۳
۱
Santiago Wanderers
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Catarinense 2
CA Carlos Renaux
۳
۱
Metropolitano SC
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
U23 League
Club America U23
۳
۱
Queretaro U23
Finished
۱۸:۳۰
Atlas U23
۲
۲
Tigres UANL U23
Finished
۱۸:۳۰
Mazatlan FC U23
۳
۱
Atletico San Luis U23
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Kuressaare
۰
۰
JK Tammeka Tartu
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Ykkonen
Atlantis FC
۱
۱
EPS
Finished
۱۹:۳۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
VIFK Vaasa
Finished
۱۹:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Police AC
۰
۰
Eastern Railway FC
Finished
۱۳:۰۰
Calcutta Polica Club
۲
۱
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Tollygunje Agragami
۱
۳
Bhawanipore FC
Finished
۱۳:۰۰
Peru
Reserve League
Cienciano Reserves
۱
۱
CD Los Chankas Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Cesar Vallejo Reserves
۲
۱
Union Comercio Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Sport Boys Reserves
۲
۱
Atletico Grau Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۱
۲
Logan Lightning U23
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Victoria Premier League 2
Brunswick Juventus
۰
۰
North Sunshine Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Altona City
۲
۱
Pascoe Vale SC
Cancelled
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۳
۲
Logan Lightning
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۱
۱
Coimbra EC U20
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
U19 Championship
Leones U19
۰
۱
Tiendas Margos U19
Finished
۱۸:۳۰
Envigado U19
۲
۱
CD Ciclos U19
Finished
۲۰:۳۰
Independiente Medellin U19
۳
۲
Total Soccer U19
Finished
۱۹:۳۰
Fortaleza CEIF U19
۰
۰
Tigres U19
Interrupted
۲۲:۳۰
Alberto Zamora U19
۰
۰
Independiente Santa Fe U19
Cancelled
۱۹:۳۰
Iceland
3. Deild
Augnablik Kopavogur
۲
۱
Hviti Riddarinn
Finished
۲۲:۴۵
IH Hafnarfjordur
۶
۳
Ellidi
Finished
۲۲:۴۵
Brazil
Brasileiro U20
Santos FC U20
۲
۲
Bragantino U20
Finished
۲۱:۳۰
Australia
South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۲
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۴:۱۵
Australia
Queensland Premier League 2
Maroochydore Swans FC
۲
۲
North Lakes United
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۲
Essendon Royals (W)
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۳:۰۰
Dandenong City
۲
۴
Hume City
Finished
۱۳:۱۵
Norway
Eliteserien
Sarpsborg 08
۴
۱
Rosenborg BK
Finished
۲۰:۳۰
Myanmar
National League
Yadanarbon
۳
۲
Mahar United
Finished
۱۲:۳۰
Yadanarbon
۳
۲
Sagaing United FC
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Cearense U20
Crato EC CE U20
۱
۳
Icasa CE U20
Finished
۲۱:۳۰
Horizonte FC U20
۳
۱
Pacatuba EC U20
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Cearense U20
۰
۱
Santa Cruz CE U20
Finished
۲۲:۰۰
Paraguay
Tercera Division
General Diaz
۰
۰
12 de Octubre
Finished
۲۲:۰۰
Presidente Hayes
۰
۵
River Plate Asuncion
Finished
۲۲:۳۰
Deportivo Capiata
۵
۱
12 de Octubre de San Domingo
Finished
۲۲:۰۰
Vietnam
Women National Championship
Son La (W)
۰
۱
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۵:۳۰
TP Ho Chi Minh FC (W)
۱
۱
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Landespokal
TSV Grünwald
۳
۲
TSV Landsberg
Finished
۲۱:۰۰
Latvia
Latvia Cup
Leevon PPK
۲
۱
SC Grobinas
Cancelled
۲۰:۰۰
World
Friendly Club Matches Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۴
۱
GKS Katowice (W)
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۱
۸
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۱
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Pastoreo FC
۰
۱
Resistencia SC
Finished
۲۲:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women
Sturt Lions (W)
۰
۱
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۳:۳۰
Adelaide City (W)
۴
۱
Metro United (W)
Finished
۱۴:۱۵
FFSA NTC (W)
۲
۴
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۴:۱۵
Adelaide University (W)
۰
۱
Flinders United (W)
Finished
۱۲:۱۵
Latvia
1. Liga
SK Super Nova
۱
۰
FK Rigas Futbola Skola II
Finished
۱۹:۳۰
New Zealand
Central Premier League
North Wellington AFC
۱
۴
Island Bay United
Finished
۱۰:۴۵
Malaysia
Super League
Kedah
۳
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۶:۳۰
Kuching City FC
۲
۰
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
Finished
۱۵:۴۵
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide City Reserves (W)
۲
۱
Metro United FC Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Adelaide University Reserves (W)
۲
۲
Flinders United Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
Iceland
U19 League
Selfoss/Arborg U19
۲
۲
Fylkir / Ellidi U19
Finished
۲۱:۳۰
Haukar/KA U19
۲
۲
Valur/KH U19
Cancelled
۲۲:۰۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Deportivo Ocotal
۱
۱
Managua FC
Finished
۰۴:۳۰
Lithuania
II Lyga
Vilnius FK Zalgiris II
۲
۱
FK Transinvest II
Finished
۱۸:۳۰
Gambia
FF Cup
Medina United
۱
۰
TMT FA
Finished
۲۰:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Sydney FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
۱
۴
Brisbane Knights
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۴
۱
EBK
Finished
۱۹:۳۰
Pallo-Iirot Rauma
۲
۱
VJS Vantaa
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Tuggeranong United (W)
۰
۲
Australian National University FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Kazakhstan
1. Division
FK Kaspyi Aktau
۱
۲
FK Ekibastuz
Finished
۱۷:۳۰
FC Taraz
۱
۱
Zhetisay
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Altai Oskemen
۱
۱
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
A Lyga
Banga Gargzdai
۲
۴
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera A Women
Newell's Old Boys (W)
۴
۱
Excursionistas (W)
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Kolmonen
Sporting Kristina
۴
۰
Narpes Kraft II
Finished
۱۹:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Moreton City Excelsior (W)
۲
۲
Virginia United SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Logan Lightning (W)
۱
۲
Capalaba (W)
Finished
۱۴:۰۰
Venezuela
Copa Venezuela
Angostura FC
۱
۲
Monagas SC
Finished
۰۰:۳۰
Academia Puerto Cabello
۲
۴
Metropolitanos FC
Finished
۰۲:۳۰
Universidad Central de Venezuela
۰
۱
Deportivo La Guaira
Finished
۰۲:۳۰
Iceland
5. Deild
Thorlakur FC
۱
۳
Spyrnir
Finished
۲۳:۳۰
Paraguay
Copa Paraguay
Fulgencio Yegros
۰
۱
Club Atletico Tembetary
Finished
۰۲:۰۰
Russia
Youth Championship
Rostov U19
۱
۱
Zenit U19
Finished
۱۹:۳۰
Strogino U19
۱
۲
Spartak Moscow U19
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Konoplev U19
۲
۰
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۵:۳۰
Krylia Sovetov U19
۱
۲
Sochi U19
Finished
۱۵:۳۰
CSKA Moscow U19
۷
۲
Fakel Voronezh U19
Finished
۱۵:۳۰
Chertanovo U19
۲
۰
Ural U19
Finished
۱۷:۰۰
FK Orenburg U19
۲
۲
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۷:۳۰
Krasnodar U19
۳
۰
FK Master-Saturn U19
Finished
۱۷:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۲
۱
Rubin Kazan U19
Finished
۱۷:۳۰
Akhmat Grozny U19
۱
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL League Two
Flatirons Rush SC
۴
۱
Utah Avalanche
Cancelled
۰۴:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
Redlands FC
Finished
۰۵:۳۰
Arizona Arsenal SC
۰
۱
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
Utah United
۶
۰
Colorado International SA
Finished
۲۳:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Mechal FC (W)
۲
۰
Addis Ababa Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Sidama Bunna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bole Sub City (W)
۱
۰
Arba Minch (W)
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Olympia FC Warriors
۴
۱
Hobart City Beachside FC
Finished
۱۳:۴۵
Clarence Zebras Reserves
۱
۵
Tasmania University SC
Finished
۱۳:۴۵
Belarus
Cup
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
FC Minsk
Finished
۱۹:۰۰