0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa League Qualification
Paksi FC
۰
۴
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۲۰:۳۰
IF Elfsborg
۳
۰
Pafos FC
Finished
۲۰:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۲
۱
NK Maribor
Finished
۲۱:۳۰
MFK Ruzomberok
۵
۲
Tobol Kostanay
Finished
۲۰:۳۰
TS Wisla Krakow
۲
۰
KF Llapi Podujeve
Finished
۲۲:۰۰
FC Sheriff Tiraspol
۰
۱
FK Zira
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie A
Vasco da Gama RJ
۲
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۰
۲
Cruzeiro MG
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Paranaense
۱
۳
EC Bahia
Finished
۰۱:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
Shelbourne FC
۲
۱
St. Josephs FC
Finished
۲۲:۱۵
Valur Reykjavik
۲
۲
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۲۲:۳۰
KF Partizani Tirana
۱
۱
Marsaxlokk
Finished
۲۱:۳۰
FK Aktobe
۰
۱
FK Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
Stjarnan
۲
۰
Linfield FC
Finished
۲۲:۳۰
FK Liepaja
۱
۱
Víkingur Gota
Finished
۱۸:۳۰
NK Bravo
۰
۱
Connah's Quay Nomads
Finished
۱۹:۳۰
Siauliai FA
۰
۲
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۸:۳۰
FCB Magpies
۲
۰
Derry City
Finished
۱۹:۳۰
Atletic Club d'Escaldes
۰
۱
F91 Dudelange
Finished
۲۰:۰۰
FC Noah Artsakh
۲
۰
FK Shkendija 79
Finished
۱۹:۳۰
FC Malisheva
۱
۰
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۸:۳۰
UNA Strassen
۰
۰
KuPS Kuopio
Finished
۲۰:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
۱
۱
KF Tirana
Finished
۲۰:۳۰
Caernarfon Town FC
۲
۰
Crusaders FC
Finished
۲۱:۰۰
FK Tikves Kavadarci
۳
۲
Breidablik Kopavogur
Finished
۲۲:۰۰
Floriana FC
۳
۱
SP Tre Penne
Finished
۲۰:۳۰
Bala Town
۱
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۲۱:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۱
۲
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۲۰:۳۰
JK Tallinna Kalev
۱
۲
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۲۰:۰۰
Fiorita
۰
۱
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۲۲:۱۵
Torpedo Belaz Zhodino
۲
۴
FC Milsami Orhei
Finished
۲۰:۳۰
FK Mornar Bar
۲
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۲۲:۱۵
United States
USA US Open Cup
Los Angeles FC
۳
۱
New Mexico United
Finished
۰۶:۳۰
Sporting Kansas City
۰
۰
FC Dallas
Finished
۰۴:۳۰
Iceland
1. Deild
Leiknir Reykjavik
۰
۱
Fjolnir Reykjavik
Finished
۲۲:۴۵
Keflavik
۲
۱
IF Grotta
Finished
۲۲:۴۵
Throttur Reykjavik
۲
۱
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۲۱:۳۰
Paraguay
Copa Paraguay
Club Olimpia De Ita
۰
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۲۳:۴۵
24 de Setiembre
۱
۰
12 de Junio de Villa Hayes
Finished
۲۱:۳۰
Canada
Championship
Pacific FC
۰
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۵:۳۰
Forge FC
۲
۱
Toronto FC
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
FC Shakhtar Donetsk
۰
۱
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۹:۰۰
Kolding IF
۱
۱
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
UFC SV Hallwang
۲
۵
SV Kuchl
Finished
۲۰:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۱
Beitar Jerusalem
Finished
۱۰:۰۰
Chester FC
۰
۳
Stoke City FC
Finished
۲۲:۱۵
Spelle-Venhaus
۳
۱
SC Preussen Munster II
Finished
۲۰:۳۰
Club Xelaju
۴
۰
C.D. FAS
Finished
۰۵:۳۰
SC Kitzbuhel
۰
۷
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۹:۳۰
SV 1916 Sandhausen
۴
۱
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۹:۳۰
Turkspor Dortmund 2000
۸
۱
Concordia Wiemelhausen
Finished
۲۰:۳۰
SV Todesfelde
۲
۰
FC Suderelbe
Finished
۲۱:۰۰
TSV Kornburg
۵
۰
SV Buckenhofen
Finished
۲۱:۰۰
FK Novi Pazar
۰
۰
FK Bokelj Kotor
Finished
۲۱:۰۰
FK Novi Pazar
۲
۰
OFK Petrovac
Finished
۲۱:۰۰
AD Municipal Liberia
۴
۲
Escorpiones de Belen
Finished
۱۸:۳۰
MOL Fehervar FC
۵
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
Cancelled
۱۹:۰۰
FSV Spandauer Kickers
۱
۱
SC Staaken
Finished
۲۱:۰۰
FK Bokelj Kotor
۱
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۸:۰۰
Ayr United
۰
۰
Kilmarnock
Finished
۲۲:۱۵
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۳
۱
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۸:۳۰
LASK Linz
۳
۲
Galatasaray SK
Finished
۲۱:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
PFK Qizilqum Zarafshon
Finished
۱۷:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۱
۴
Olmaliq OKMK
Cancelled
۱۸:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۲
۱
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۰۰
Iceland
Besta deild karla
Fram Reykjavik
۱
۰
KR Reykjavik
Finished
۲۲:۴۵
Egypt
Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۱
۲
Future FC
Finished
۲۱:۳۰
Talaea El Gaish
۱
۲
El Zamalek
Finished
۲۱:۳۰
Ecuador
Serie B
Indepiendente Juniors
۱
۱
Cuniburo
Finished
۲۳:۳۰
Manta FC
۲
۲
Guayaquil City
Finished
۲۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Skeid 2
۴
۳
Frigg
Finished
۲۰:۰۰
Uruguay
Segunda Division
Colon FC
۱
۰
CSyD Cooper
Finished
۱۶:۱۵
La Luz
۱
۰
Uruguay Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
Albion FC
۱
۲
Tacuarembo
Finished
۲۱:۰۰
Bhutan
Premier League
Tensung FC
۲
۲
Royal Thimphu College
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie D
Cianorte PR
۱
۲
EC Novo Hamburgo
Finished
۰۲:۳۰
Gremio Esportivo Brasil RS
۴
۰
Avenida
Finished
۰۲:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Railway FC
۳
۱
George Telegraph FC
Finished
۱۳:۰۰
Peerless
۱
۲
NBP Rainbow AC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۱
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
FC Talant
۰
۲
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Temperley Reserves
۰
۰
CA San Miguel Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
۱
۱
CA Ituzaingo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Talleres Remedios Reserves
۰
۲
CA Atlanta Reserves
Cancelled
۱۷:۳۰
Deportivo Espanol Reserves
۱
۱
Lujan Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Real Pilar Reserves
۲
۱
Deportivo Paraguayo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Argentino de Rosario Reserves
۱
۲
Berazategui Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Nueva Chicago Reserves
۲
۱
Arsenal de Sarandi Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Argentino Quilmes Reserves
۶
۱
CA Fenix Pilar Reserves
Finished
۲۱:۳۰
All Boys Reserves
۰
۲
Agropecuario Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Claypole Reserves
۱
۰
CA Lugano Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Almirante Brown Reserves
۲
۳
Quilmes Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۳
۱
Atletico Camioneros Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Muniz Reserves
۱
۵
Defensores de Cambaceres Reserves
Finished
۱۹:۳۰
General Lamadrid Reserves
۰
۳
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Atlas Reserves
۰
۳
JJ Urquiza Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۳
۱
Defensores Unidos Reserves
Cancelled
۲۰:۳۰
United States
USL League Two
Tampa Bay United SC
۱
۳
St. Petersburg FC
Finished
۰۱:۳۰
Union Macomb
۳
۱
Flint City Bucks
Finished
۰۱:۳۰
Charlotte Eagles
۴
۲
Charlotte Independence 2
Finished
۰۱:۳۰
Salt City SC
۵
۱
Colorado International SA
Finished
۰۵:۰۰
FC Olympia
۱
۱
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Little Rock Rangers
۲
۱
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
River Light FC
۳
۱
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۴
۱
Pathfinder FC
Finished
۰۱:۳۰
Philadelphia Lone Star FC
۲
۳
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Blue Goose SC
۲
۳
Louisiana Krewe FC
Finished
۰۳:۳۰
Patuxent Football Athletics
۱
۲
Lionsbridge FC
Finished
۰۲:۳۰
St Croix SC
۱
۲
Thunder Bay Chill
Finished
۰۳:۳۰
Dayton Dutch Lions
-
-
Fort Wayne FC
Finished
۰۲:۳۰
Virginia Marauders FC
۱
۶
Virginia Beach
Finished
۰۳:۰۰
Christos FC
۲
۲
Charlottesville Blues
Finished
۰۱:۳۰
Vermont Green
-
-
Boston Bolts
Finished
۰۲:۳۰
Manhattan SC
۱
۱
Long Island Rough Riders
Finished
۰۳:۰۰
Houston FC
۰
۱
AHFC Royals
Finished
۰۲:۴۵
Ironbound SC
۱
۴
Westchester Flames
Finished
۰۳:۰۰
St Charles FC
-
-
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Real Central New Jersey
۱
۶
Reading United AC
Cancelled
۰۳:۰۰
Toledo Villa FC
۳
۱
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Hudson Valley Hammers
۲
۲
FC Motown II
Finished
۰۲:۳۰
Philadelphia Lone Star FC
۲
۳
Lehigh Valley United Sonic
Cancelled
۰۲:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
FC Futura
۰
۱
FC Kiffen
Finished
۱۹:۰۰
Iceland
5. Deild
Midas
۵
۲
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۲۳:۳۰
KFR Hvolsvoellur
۳
۳
Smari
Finished
۲۳:۳۰
Hafnir
۴
۲
Lettir
Cancelled
۲۳:۳۰
Iceland
4. Deild
Arborg
۳
۱
Hamar Hveragerdi
Finished
۲۳:۳۰
Ymir
۷
۰
Kria
Finished
۲۲:۴۵
Brazil
Brasileiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۲
Sao Paulo FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Myanmar
National League
Shan United FC
۲
۱
Dagon Star United
Finished
۱۲:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela
Rayo Zuliano
۲
۱
CS Maritimo de La Guaira
Cancelled
۲۳:۰۰
World
Friendly International Matches U23
France U23
۷
۰
Dominican Republic U23
Finished
۲۲:۴۵
Kazakhstan
1. Division
FC Okzhetpes
۳
۰
Kairat Zhastar
Cancelled
۱۵:۳۰
SD Family
۶
۱
FK Arys
Finished
۱۵:۳۰
Yassy Turkistan
۱
۱
Ulytau
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Goiano 2
Gremio Anapolis
۱
۲
Centro Oeste Go
Finished
۰۱:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Sola
۷
۲
Vigor
Finished
۲۰:۳۰
Lebanon
Lebanon Cup
Al Ahed
۱
۲
Al Ansar Beirut
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Brazil Cup U20
Fast Clube U20
۱
۰
Sao Raimundo AM U20
Finished
۲۳:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Tunisia (W)
۰
۵
Tanzania (W)
Finished
۱۹:۳۰
Liechtenstein (W)
۱
۱
Namibia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay
Reserve League
Liverpool Montevideo Reserves
۱
۰
Montevideo City Torque Reserve
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Regional League
Centro Norte Argentino
۳
۱
Don Orione
Finished
۲۲:۰۰
World
Friendly Club Matches Women
SG Essen (W)
۵
۱
PSV Eindhoven (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Landespokal
Kareth Lappersdorf
۱
۳
SV Fortuna Regensburg
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Excursionistas
۱
۱
Sportivo Italiano
Finished
۰۱:۳۰
San Martin De Burzaco
۰
۱
Flandria
Finished
۰۲:۳۰
Latvia
3. Liga
Riga United FC
۳
۲
FK RSU
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
2. Deild
Aegir
۱
۲
Reynir Sandgerdi
Finished
۲۲:۴۵
Nicaragua
Nicaragua Cup
Diriangen FC
۳
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Mirassol FC B
۲
۲
Gremio Prudente
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Cearense U20
Atletico Cearense U20
۱
۳
Ceara U20
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Mineiro 2
URT MG
۲
۳
Betim FC
Finished
۰۲:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Mikkelin Palloilijat MP
۲
۶
KäPa/PuLe
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Paraibano U20
Sao Paulo Crystal U20
۱
۳
Serra Branca U20
Finished
۲۲:۳۰
Treze U20
۳
۲
Femar U20
Finished
۱۶:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Naples United FC
۰
۲
Jacksonville Armada U23
Finished
۰۲:۳۰
Alexandria Reds
۲
۰
Virginia Dream FC
Finished
۰۲:۳۰
Kansas City Sol
۱
۵
Des Moines United FC
Finished
۰۲:۳۰
Hartford City
۲
۲
New Jersey United AC
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
NWS Spirit FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Internacional RS
۱
۲
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa America Knockout Stage
Uruguay
۰
۱
Colombia
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۱
FNSW Institute (W)
Finished
۱۳:۰۰
Norway
3. Division avd. 1
Ardal
۲
۱
Fana IL Nesttun
Finished
۱۹:۳۰